Soustředění v munduru – jaro 2021

Jarní soustředění 2021 proběhlo od 26.-30.5.2021.
Soustředění bylo zaměřeno na kondici a šerm v ochranném vybavení. Z 21 tréninků ve třech dnech, kdy každý trénink trval 45min. jsme v munduru odcvičili 15 hodin.

Musím přiznat, že soustředění bylo velice vysilující. Dokonce i noční ptáci chodili spát na doporučenou večerku.

Šerm majstra Lichtenauera

 Velké díky patří Ondrovi Vodičkovi za přednášku, přátelský  přístup a trpělivost, kterou prokázal při čekání na náš kuchařský tým, aby mohl s přednáškou začít.
Ondro ještě jednou děkujeme za přednášku fajn večer a společnost i za dar do turnaje.

Všichni členové P.A. přednášku vřele doporučují a vychvalují. Nevím co vám říci více. Ondra je nejen kodikolok, ale i dobrý řečník, super společník a svou přednášku přednesl skvěle. Vždy ho rádi uvítáme, jak s přednáškou, na tréninku i na pohoštění.

P.A. děkuje za zapůjčení munduru Zdenálovi z Digladioru, Salymu a Sušimu. Bez nich by nemohli všichni plnohodnotně trénovat, přivykat na mundur a bouchat nejen na turnaji.

Turnaj na našem soustředění skončil hned se 3 vítězi, Honzík, Jan a Kubix. Každý z vítězů měl 4 výhry 2 prohry. Určit vítěze bylo velice náročné, pro zajímavost:
Honzík porazil Kubixe
Kubix porazil Jana
Jan porazil Honzíka
Každý obdržel kolem 30 zásahů a rozdal kolem 40. Mělo dojít na opětovné zápasy mezi finalisty, ale přišel přívalový déšť a proto rozhodl kvíz s 5-ti otázkami. Nakonec knihu získal Jan a obhájil vítězství z podzimního soustředění 2020.

Jedna odpověď na “Soustředění v munduru – jaro 2021”

Komentáře jsou uzavřeny.