Feder od Sigi Forge

Fedry jsou konečně doma. Jeli jsme si pro ně 29.11.2019 do Pardubic, kde jsme si je převzali od Martina Fabiána. Samou nedočkavostí jsme totiž nechtěli čekat na přepravní firmu.

Co říci o objednávce?
Objednávka proběhla emailem a velice snadno. Firma, konkrétně Martin Fabián, s námi komunikoval, pomohl nám vybrat a bylo. Na objednávku jsme si počkali 3-4měsíce a osobní předání, které jsme zvolili proběhlo bez jakýchkoli problémů, naopak nám Martin vyšel vstříc.

Co bych uvítal při výběru mečů na stránce fb SIGI Forge ještě před objednávkou?
Nejsem zrovna tip na googlování a proto jsem měl komplikace se zorientovat na zdi fb v produktech společnosti. Mě by vyhovovalo mít produkty pohromadě. Ovšem jde jen o můj problém.

Foto vč. titulní fotky jsou vypůjčeny ze stránek FB SIGI Forge

Co můžeme říci o fedrech?

Po prvním tréninku Jery řekl…
Původně jsem feder nechtěl, ale mám nový meč.

Po prvním tréninku Jan řekl…
Už nechci šermovat s ničím jiným.

Po prvním tréninku Kubix řekl…
Tenhle feder je super.

Po prvním tréninku Jindra řekl…
Konečně do výroby mečů zasahuje někdo, kdo šermu a meči rozumí.

Sečteno podtrženo, jsou fedry SIGI Forge výtečně vyváženy a hrot i čepel se chová dle potřeb šermíře. Opravdu jde o jeden z nejtechničtějších mečů, jaký jsme měli v ruce.
Meč je pružný a přesto zajišťuje dostatečnou suverenitu pozic v obraně i útoku. V letu meč působí do rukou příznivě a přesto je příjemně cítit, jak při šermu ožívá.

Rozhodně doporučujeme feder SIGI Forge, protože mečům rozumějí. A až začnou vyrábět historizující dlouhé meče, jeden si objednám.

Jedna odpověď na “Feder od Sigi Forge”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *